مهارتهای خود را با آموزشهای سازمان جهاد دانشگاهی تهران ارتقا دهید

درباره ما:

آموزشگاه رانندگی پيك تعليم در سال ۱۳۴۷ با هدف تعلیم رانندگی، در محل فعلی تأسیس و فعالیت آموزشی خود را آغاز نموده و در راستای تعالی سطح فرهنگ رانندگی مفتخر است نیم قرن تجربه و تلاش خود را با استفاده از مجرب ترین كادر آموزشی در اختیار شما شهروندان عزیز قرار دهد. پس از اجرای طرح تحول «آموزش و آزمایش» در سال ۱۳۸۰ و واگذاری این امر خطیر به آموزشگاه های معتبر، آموزشگاه رانندگی پيك تعليم در زمره آموزشگاه های منتخب و مجری طرح فوق قرار گرفت و با همکاری و نظارت پلیس محترم راهور ناجا فعالیت خود را آغاز نمود.

ارتقای سطح آموزش و استاندارسازی فنون و قواعد رانندگی، پرورش قانونمداری و حس اعتماد در هنرجویان همواره از اهداف اصلی این آموزشگاه بوده و کوشیده ایم دست در دست سایر زحمتکشان در اعتلای سطح فرهنگ صحیح رانندگی در رکاب پیشگامان این رسالت بزرگ باشیم.

همگام با توسعه خدمات الکترونیک به منظور رفاه هرچه بیشتر همشهریان ارجمند، اقدام به راه اندازی سیستم هوشمند ثبت نام و انتخاب برنامه های آموزشی مطابق با زمانبندی دلخواه عزیزان نموده ایم تا بدین وسیله حسن انتخاب شما بزرگواران را ارج نهاده و در امر تکریم ارباب رجویان محترم پاسخگوی شایسته اعتمادتان باشیم.

در انتها با آرزوی پیروزی روز افزون برای هموطنان گرامی و به امید سفرهایی امن در جاده هایی ایمن، شما عزیزان را به رعایت فرهنگ صحیح رانندگی دعوت نموده تا جاده های کشور شاهد سلامت رفتار رانندگان محترمی چون شما باشیم.

یکی از اولین خودروهای آموزشی، آموزشگاه پيك تعليم