به یک میلیون و ۳۰۰ هزار خودرو در مبادی ورودی و خروجی شهر‌ها تذکر داده شده و یا اعمال قانون صورت گرفته است.

1399/10/07 بدون دسته
264
به یک میلیون و ۳۰۰ هزار خودرو در مبادی ورودی و خروجی شهر‌ها تذکر داده شده و یا اعمال قانون صورت گرفته است.

به گزارش خبرنگار سایت راهور ، ظهر امروز سردار "سیدکمال هادیانفر" رئیس پلیس راهور ناجا ضمن حضور میدانی در محورهای مواصلاتی کشور ، از تیم های استقراری طرح ترافیکی زمستانه و وضعیت تردد جاده ای بازدید بعمل آوردند.


سردار هادیانفر در این بازدید از نزدیک از کارکنان پلیس راه و خادمین و زحمتکشان حوزه بهداشت(اورژانس) ، راهداری ، آتش نشانی ، امداد خودرو و... تقدیر و از تعاملات و هم افزایی های موجود برای خدمت رسانی بهتر به مردم تشکر کردند.


رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه این بازدید گفت: از همه مردم عزیز کشورمان درخواست می کنیم که سفرهای خود را به حداقل ممکن برسانند و در صورت ضرورت حتما تجهیزات کامل زمشتانه را در داخل خودرو همراه داشته باشند.


وی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر وضعیت ترددها در محدودیت های مربوط به کرونا اظهار داشت: همکاری خوب مردم در این خصوص ستودنی ست ، لیکن تعداد محدودی که به تذکرات پلیس و ستاد ملی مقابله با کرونا توجه نکردند ، مجبور به اعمال قانون بیش از 700هزار خودرو شدیم.


سردار هادیانفر همچنین درخصوص افزایش ساعت طرح محدودیت شبانه گفت: باتوجه به شرایطی که در ساعت21 به لحاظ افزایش بار ترافیک شاهد آن هستیم ، پیشنهاد داده ایم که در صورت تصویب ، ساعت شروع طرح از 21 به ساعت22 تغییر یابد.


رئیس پلیس راهور ناجا ادامه داد: به یک میلیون و ۳۰۰ هزار خودرو در مبادی ورودی و خروجی شهر‌ها تذکر داده شده و یا اعمال قانون صورت گرفته است.

 

وی با بیان اینکه اعمال قانون توسط دوربین‌ها و دست افزار‌ها انجام می‌شود، افزود: محدودیت تردد از ساعت ۲۱ شب تا ۴ صبح در شهر‌ها و کلانشهر‌ها وجود دارد.

 

سردار هادیانفر تصریح کرد: ۱۰ هزار نفر نیروی پلیس در این طرح حضور دارند تا محدودیت‌ها به درستی انجام شود.